בתים מעוצבים בסגנון מודרני

הרצליה

בתים מעוצבים בסגנון מודרני / הרצליה

עיצוב בית בסגנון מודרני  

דירה 140 מ"ר, תוכננה ועוצבה מחדש בסגנון מודרני. דגש על קווים נקיים מאוד, צבעים לבנים ושילוב עם תאורה למראה מזמין.

בתים מעוצבים בסגנון מודרני בתים מעוצבים בסגנון מודרני בתים מעוצבים בסגנון מודרני בתים מעוצבים בסגנון מודרני בתים מעוצבים בסגנון מודרני בתים מעוצבים בסגנון מודרני

תמיד רצית להרגיש חלק מהחברה הגבוה? לשדר תחכום וסטייל? הדרך להגשמת החלום היוקרתי היא בעזרת בתים מעוצבים בסגנון מודרני וחדיש, ותופתע לדעת – קל יותר להשיג בית איכות שכזה ממה שחשבת, בעזרת חברות העיצוב המובילות בארץ, כמו V.K.Design.

מהו סגנון מודרני?

למה אנו מתכוונים כשאנו מדברים על בתים מעוצבים בסגנון מודרני וחדיש? סביר להניח כי עולה בראשך הסגנון המודרני המינימליסטי, הידוע בצבעים פשוטים ואומנות מופשטת. סגנון זה, כבודו במקומו מונח, אך זה לא כל מה שיש לסגנון המודרני להציע. הסגנון המודרני לוקח את המינימליסטי צעד אחד קדימה – הוא שומר על צבעים פשוטים יחסית, אך ממגוון רב יותר ובעלי אופי חם יותר, והוא שם דגש על ריהוט נוח אך מתוחכם, ואומנות המגרה את העיניים ואת הדמיון. כבר נשמע טוב יותר משחשבת, נכון?

למה בתים מעוצבים בסגנון מודרני הם הדבר בשבילך?

כפי שצוין קודם, הבית משדר את אופי יושביו. סגנון מודרני משדר תחכום, פרוגרסיביות, וכמובן ידע בעיצוב ובסטיילינג. אך אלו לא הסיבות היחידות לשדרוג הבית, שכן ביתך גם משפיע ישירות עלייך. מחקרים רבים הוכיחו כי מגורים בבית מסודר, נוח, שגם נעים לעין היושבים בו, מרגיעה את הדיירים ומשרה עליהם אווירה נינוחה, אשר לאחר מכן נותרת אתם לכל אשר ילכו. זה אומר כמובן שחשוב שדיירי הבית יתחברו לסגנון העיצוב המדובר, בכדי לשפר את ההשפעה של הבית עליהם. כאן מומחים ואנשי מקצוע נכנסים לתמונה.

למי כדאי לפנות?

אם החלטת כי בתים מעוצבים בסגנון מודרני הם הדבר בשבילך, חשוב לבצע את השדרוג עם אנשי מקצוע מהתחום, שיוכלו להשיג לך את הסגנון המתוחכם אותו אתה רוצה לשדר, אך גם ידעו כיצד להתאים את הסגנון המדובר לך, וידאגו כי הישיבה בבית תהיה הכי נוחה ונעימה שאפשר – בשבילך. הסטודיו של V.K.Design בראשותה של ויקי קרבצוב יעניק לכם את השירות המתאים. החברה מתמחה באדריכלות פנים, עיצוב ותכנון של בתי יוקרה, תוך עבודה ישירה עם הלקוח, והתחשבות ברצונותיו, שאיפותיו וחלומותיו. אז קדימה – הגיע הזמן להגשים חלום.
 

בתים מעוצבים בסגנון מודרני | ויקי דיזיין

.