הום סטיילינג עיצוב פנים

מרכז והשרון

הום סטיילינג עיצוב פנים / מרכז והשרון

הום סטיילינג

הלבשת הבית, זה עיצוב פנים מתקדם המאפשר לתת ביטוי חדש לחלל המגורים.

בעזרת שימוש בחומרים מיוחדים, שילוב פרטי ריהוט וטקסטיל שונים, שינוי צבע ותאורה וכמובן המון אסתטיקה והתאמה אישית, מאפשר ההום סטיילינג לשנות את חלל המגורים בלי לשבור קירות ובלי לשנות תשתית.

הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים הום סטיילינג עיצוב פנים

אתם אוהבים את הבית שלכם, אבל מתחשק לכם לערוך בו שינוי? אתם לא אוהבים שיפוצים מסובכים ובלגן? הום סטיילינג עיצוב פנים מאפשר לכם לשנות את הבית שלכם במינימום בלגן. המומחים של V.K.Design - ויקי מעצבת פנים במרכז נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על הום סטיילינג.

חושבים על שינוי

אנחנו אוהבים לערוך שינויים בבית שלנו, אם בגלל שאנחנו רוצים להתחדש, ואם כי מה שהיה כבר לא מוצא חן בעינינו. הפתרון הרגיל הוא לשכור את שירותיו של מעצב פנים ולערוך שינויים מקיפים בבית. אך חשוב שתדעו שקיימת אפשרות ליצור שינוי גם ללא שבירת קירות ושינוי תשתיות. את זה תעשו על ידי הום סטיילינג עיצוב פנים.

מה זה הום סטיילינג עיצוב פנים?

המושג הום סטיילינג פירושו הלבשת הבית. זהו עיצוב פנים מתקדם המאפשר נתינת ביטוי חדש לחלל. בדרך כלל עיצוב פנים כולל שינויים רבים בחלל הבית, הכוללים שבירת קירות והקמת מחיצות חדשות. אך על ידי הום סטיילינג ניתן ליצור שינוי בבית ללא הבלגן הגדול של שיפוצים.

אז איך עושים את זה?

אז איך מעצבים את הבית בלי לשנות אותו. חשוב להסביר שזה לא שיש שינוי במבנה של הבית, אלא השינוי הוא בחפצים, בחומרים ובצבעים. לצורך השינוי בבתים מעוצבים בסגנון מודרני, מעצב הפנים ישתמש בחומרים מיוחדים, על ידי שימוש בחומרים כאלה הוא ייצור חלל ייחודי. בנוסף, על ידי שימוש בפריטי ריהוט וטקסטיל שונים כמו ספות מיוחדות ווילונות הוא ישנה את אופי הבית.

תאורה וצבעים

הבית מאוד מושפע מהצבעים השולטים בו. צבע הקירות הרגילים של בית הוא לבן, אך יש כל כך הרבה גוונים של לבן, וכל אחד מהם יכול ליצור השפעה אחרת. ניתן גם להשתמש בצבעים אחרים וכך ליצור מראה ייחודי. גם צבע התאורה משפיע מאוד על הצבע והאווירה. כך לדוגמה אור לבן ייצר אווירה קרה יותר, לעומת אור צהוב שעשוי לספק אווירה חמה ונעימה יותר.

אסתטיקה והתאמה אישית

הדבר החשוב ביותר כשחושבים על הום סטיילינג עיצוב פנים הוא אסתטיקה והתאמה אישית. מעצב פנים טוב חייב להיות בעל חוש אסתטי מפותח. בנוסף, מעצב הפנים יתחשב בדרישות הלקוח ויתכנן יחד אתו את בית חלומותיו.

הום סטיילינג עיצוב פנים | ויקי דיזיין

.