עיצוב בתי יוקרה

רמת אביב

עיצוב בתי יוקרה / רמת אביב

תכנון ועיצוב בית יוקרתי ברמת-אביב

דירה גדולה ומרווחת, שנרכשה ישירות מהקבלן, בת 150 מ"ר וממוקמת סמוך לים. לכן, השאיפה הייתה ליצור בית חם ומזמין.

חלל מרכזי

אופן ספייס גדול כחלל מרכזי. מאפשר לארח בתדירות גבוהה, שימוש בחומרים יוקרתיים לריצוף אבן שיש, אבן טבעית לחיפוי קירות ועץ. 

עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה עיצוב בתי יוקרה

עיצוב בתי יוקרה לכל אחד

עיצוב בתי יוקרה | VK Design עיצוב פניםכולנו רוצים לחיות את החיים הטובים, מלאי כסף וממון, ואם לא לחיות אותם – להרגיש כאילו אנחנו חיים בהם. בית מעוצב ויוקרתי הוא מרכיב חובה באותם חלומות על עולם הזוהר. ובניגוד לדעה הרווחת, עיצוב בתי יוקרה לא חייב להיות נחלתם של העשירים בלבד, במיוחד עם העצות הנכונות ועזרה מחברת V.K.Design.

להשתמש בבלמים


ישנו טיפ חשוב שהרבה אנשים נוטים לשכוח – לא לאבד את הצפון. במרבית המאמרים שדנים בנושא עיצוב בתי יוקרה יעודדו ללכת על העיצוב בלא מעצורים, אבל בפועל עיצוב הבית זה עסק יקר, ולא כדאי לייקר אותו עוד יותר. לכן, בטרם העיצוב, תשבו ותתכננו מה התקציב שלכם לכל העיצוב, החל מתכנון ועד לבנייה או קנייה, ואז תחשבו כמה אתם מוכנים לחרוג ממנו, כי תמיד קורים דברים בלתי צפויים שעלולים להסיט אתכם מהמסלול. מלכתחילה, כדאי לכם לבחור מעצב שיידע כיצד לעבוד עם התקציב שלכם, ועדיין לתת לכם בית יוקרתי ויפה.

לגעת בעננים


זה שיש תקציב לשמור עליו לא אומר שלא תוכלו להשיג את בית החלומות שלכם. כדאי לבחור מעצבים ואנשי מקצוע שלא רק מומחים במה שהם עושים, אלא גם עובדים עם חומרים ובתנאים זולים יותר. ישנם לא מעט חומרי גלם או רהיטים שממליצים ללקוחות בגלל יוקרם, ולא דווקא בגלל איכותם. לכן, הקפידו לוודא תמיד את המחירים של החומרים איתם אתם עובדים והאביזרים אותם אתם קונים בעת עיצוב פנים סלון, ובמידת האפשר תחפשו אלטרנטיבה זולה יותר. כמובן, צריך לשים לב שאין הפחתה משמעותית באיכות המוצר עם ההוזלה. כפי שצוין קודם, כדאי מראש לעבוד עם מעצב שיודע להתפשר ולמצוא חלופות זולות להמלצותיו.

V.K.Design עיצוב בתי יוקרה 


אם השתכנעתם שהרעיון של עיצוב בתי יוקרה במחיר סביר הוא לא חלום, כדאי לכם לעבוד עם הסטודיו לעיצוב V.K.Design. זהו סטודיו המתמחה בעיצוב חדרים ובתים ואדריכלות פנים, שדוגל בעבודה יד ביד עם הלקוח, תוך הבנת רצונותיו, מגבלותיו והכנסת אישיות יושבי הבית לעיצוב. הסטודיו גם הולך עם הלקוח לשלבי הבנייה, במידה ויש, ועוזר לבחור אנשי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם. עם V.K.Design, גם אתם יכולים לגור בבית החלומות שתמיד רציתם.
 

.