עיצוב חדרים

פתח תקווה

עיצוב חדרים / פתח תקווה

עיצוב חדרים בפ"ת 

הדירה בשטח 120 מ"ר, תוכננה ועוצבה מחדש. סגנון העיצוב מודרני-קלאסי. שילוב בתאורה למראה מזמין. צבעים שחור ולבן.

עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים עיצוב חדרים

עיצוב חדרים – מה שצריך לדעת

עיצוב חדרים | VK Design עיצוב פניםעיצוב חדרים מחדש נשמע לכאורה כמו מטלה קלה – קונים כמה רהיטים חדשים, מזיזים אותם ממקום למקום, ויש לך חדר חדש. אך המשימה הזו קשה מכפי שנראה. איך יודעים אילו רהיטים לקנות? האם מה שקניתי יראה טוב עם מה שכבר יש בבית? בדיוק בגלל תהיות כאלו יש חברות כמו V.K.Design.

אין בושה בלבקש עזרה


אז למה מכלתחילה לפנות ל V.K.Design? למה באמת לא לעצב בעצמך? כי, כפי שנאמר בפסקה הקודמת, מדובר בעסק מורכב. רובנו לא נולדנו עם חוש עיצוב, וגם מרבית המעצבים לא – היכולת לעצב היא משהו נרכש, משהו שצריך ללמוד. לכן לפנות למעצב לסייע לך בעיצוב הבית וחדריו הוא לא דבר שצריך להתבייש בו, וזה אף רצוי ומומלץ. תחשוב על הבאת מעצב לבית כמו קריאה מאיש מקצוע מנוסה לבוא ולבדוק את המדיח או הצנרת שלא עובדים. כמובן, בעיה חשובה עוד יותר בהבאת עזרה היא העלות, אז חשוב לבוא למשימת עיצוב חדרי הבית עם תקציב מתוכנן.

פנג-שווי זה לא בשבילי


נכון, לא חייבים לעצב את החדר לפי איזו תורה סינית עתיקה, אך פנג-שווי ודומיו מעלים נקודה שחשוב לשים לב אליה – ההרגשה של החדר. מן הסתם, מדובר במדד מאד סובייקטיבי, ולכן גם אם אתם פונים למעצב חיצוני לנהל קמפיין עיצוב חדרים בבית, חשוב שתהיו נוכחים בתהליך, ותוכלו להשמיע את קולכם. כל מעצב יידע את אותן תיאוריות עיצוב החדר שלרוב עונות לרצונות של כולם, אך מעצב מקצועי ורציני ידאג שאתם תהיו חלק מהתהליך, ויידע כיצד לשלב את הנוחות שלכם עם היופי של העיצוב הכללי.

V.K.Design מומחים של עיצוב חדרים


אז למה לפנות ל- V.K.Design כשחושבים על עיצוב חדרים בבית או על עיצוב בתי יוקרה? V.K.Design היא חברה שדוגלת בעיצוב יוקרתי מקצועי, במטרה לשפר את אורח החיים של דיירי הבית. עם ניסיון רחב בעיצוב בתים ואדריכלות, בא גם הרצון להשמיע את קולו של הלקוח בבית עצמו. הלקוח מעורב בכל שלב ובכל החלטה עיצובית, והוא זה שנותן את הקול העיקרי והאחרון בעיצוב הבית. אז אם אתם באמת רוצים ליהנות מבית מעוצב ויפה, אבל באמת לטעמכם, ממש כאילו עצבתם בעצמכם – תלכו עם V.K.Design. 

.